Realizacja

 

Podczas kilkuletniej już obecności na rynku prac alpinistycznych firma nasza zyskała uznanie szeregu firm z różnych branży które skorzystały z naszych usług. Poniżej zamieszczamy wykaz firm oraz zakres usług wykonanych dla poszczególnych zleceniodawców.

-Spółdzielna Mieszkaniowa Polanka we Wrocławiu - Od 2010 serwis techniczny, alpinistyczno-dekarski na obiektach .

-Spółdzielnia Mieszkaniowo Lokatorska w Strzelinie - serwis techniczny na zasobach(naprawa elewacji, serwis orynnowania budynków mieszkalnych i inne).

-Spółdzielnia Mieszkaniowa Stoczniowiec we Wrocławiu- remonty balkonów, ocieplanie elewacji , serwis orynnowania budynków mieszkalnych, odśnieżanie dachów usuwanie zalodzenia i inne.

-Spółdzielnia Mieszkaniowa Spółdzielca we Wrocławiu -naprawa elewacji, montaż podbitki pod okapem na budynkach mieszkalnych zasobów spółdzielni.

-Wspólnota Mieszkaniowa Wiosenna 16 w Kłodzku-uszczelnienia złączy między płytowych na budynku mieszkalnym z zasobów wspólnoty o łącznej długości 300m.

-Zakład Gospodarki Lokalowej w Mikołowie -uszczelnienia złączy międzypłytowych na budynkach mieszkalnych o łącznej 3500m.

-Wspólnota mieszkaniowa Nadodrze z Wrocławia- remont 14 kominów na dudynkach z zasobów wspólnoty.

-Firma BRABUS Michał Muszyński z Wrocławia - malowanie elewacji na budnku mieszkalnym o łącznej pow 1500m2.

-Firma K-2 z Wrocławia montaż konstrukcji podantenowych na wieżach GSM

-Firma Vespol Invest z Zabrza -montaż płyt elewacyjnych na budynkach Ogrody Grabiszyńskie we Wrocławiu, mycie elewacji  o pow. 2000m2 na budynkach w Krakowskim Biznes Parku.

-Firma Alumax z Łodzi -mycie elewacji szklanych o pow. 2000m2 na budynkach w Krakowskim Biznes Parku.

-Firma Zambud z Wrocławia-montaż sztyc odgromowych o wys. 18 m

-Firma Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Bogusław Korbecki z Wrocławia -montaż instalacji odgromowych na budynkach  mieszkalnych na ul Bursztynowej oraz Damrota we Wrocławiu.

-Firma  Elspid z Wrocławia montaż instalacji odgromowej na budynkach mieszkalnych we Wrocławiu.

-Firma PHU ZETRO Zygmunt Rosiński z Wrocławia-montaż instalacji odgromowej na budynkach mieszkalnych osiedla na ul. Jaspisowej we Wrocławiu.

-Firma Osadkowski S.A z Bierutowa - zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji hali zsypowej ,pokrycia dachów na tereni elewatora w Górcu.

-Firma Delta Property sj.z Wrocławia -montaż oświetlenia reklamy, reklamy wielkoformatowej oraz mycie elewacji szklanej na biurowcu przy ul Sycowskiej we Wrocławiu.

-Firma DANKAI Arkadiusz Szir z Wołowa-mycie elewacji szklanej na budynku Ogrody Grabiszyńskie we Wrocławiu.